Kontakty

Tento web není e-shop

Prodej :     mob. +420 603294831                   e-mail : prodej@nastavby-pickup.cz

Montáž  :  mob. +420 703128800                   e-mail : sale@nastavby-pickup.cz

Kancelář, doručovací adresa :  Mánesova 1007 / 687 71 Bojkovice / CZ

Fakturační adresa :  Bc. Marie Miklasová / Mariánské nám. 308 / 688 01 Uherský Brod / CZ /       IČ : 63411601            DIČ / VAT : CZ5656210340

Accessories pick-up / Daňové poradenství / Audity / Soudní znalec / Účetnictví EU

Dodavatelsko-odběratelské vztahy se řídí níže uvedenými VOP

Zásady ochrany osobních údajů. - Naše GDPR a VOP jsou uvedeny v sekci Kontakty,a řídí se jimy naše dodavatelsko-odběratelské vztahy.
Vaše údaje z formuláře pro dotazy použijeme pouze pro zaslání zpětné odpovědi a uchováme je pouze za účelem komunikace k danému tématu s Vámi.Pokud nebude realizován obchodní vztah, budou Vaše údaje z kontaktního formuláře odstraněny z interní databáze. Vaše údaje jsou uchovány pouze v naší firmě bez možnosti použití pro interní nebo externí marketing. Zákonné údaje k objednávce a fakturaci jsou uchovány a zpracovány pouze interně v naší firmě podle zákona o účetnictví po dobu stanovenou zákonem.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Uveďte značku a rok výroby auta

Vaše zpráva

Zásady ochrany osobních údajů.

Vaše údaje z kontaktního formuláře použijeme pouze pro zaslání zpětné odpovědi a uchováme je pouze za účelem komunikace k danému tématu s Vámi. Pokud nebude realizován obchodní vztah , budou Vaše údaje z kontaktního formuláře odstraněny z interní databáze.Vaše údaje jsou uchovány pouze v naší firmě bez možnosti použití pro interní nebo externí marketing.Zákonné údaje k objednávce a fakturaci jsou uchovány a zpracovány pouze interně v naší firmě podle zákona o účetnictví po dobu stanovenou zákonem.

Všeobecné obchodní podmínky ke stažení zde.